Preses izdevumi

Stars Madonas reģiona laikraksts informē par aktualitātēm Madonas, Cesvaines, Lubānas, Ērgļu un Varakļānu novadā. Ziņas, reportāžas, ieskats uzņēmējdarbībā un zemnieku saimniecībās, problēmraksti un intervijas ar interesantām personībām.

Madonas Novada Vēstnesis – Madonas novada pašvaldības informatīvais izdevums. Aronas, Barkavas, Dzelzavas, Kalsnavas, Lazdonas, Liezēres, Ļaudonas, Mārcienas, Mētrienas, Ošupes, Praulienas, Sarkaņu, Vestienas pagastu un Madonas pilsētas ziņas.

Ieva – žurnālā viss, kas Tev svarīgs – labsajūta, veselība, skaistumkopšana, attiecības, sasniegumi, kultūra, aktualitātes ceļojumi, zaļais dzīvesveids, kā arī atklātas intervijas, iedvesmojoši dzīvesstāsti, gardu ēdienu receptes, kā arī uzzināt modes tendences.

Ievas Stāsti – žurnāls par vienkāršiem un arī sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, par viņu likteņu līkločiem, attiecībām un pārdomām. Lasot žurnālu, reizēm no aizkustinājuma raudāsi, citreiz smiesies vai arī dusmosies, bet katrā ziņā gūsi spēku un pamudinājumu dzīvot no sirds.

Ievas Veselība – lasītākais žurnāls par veselības tēmām. Tevi konsultēs labākie ārsti Latvijā!

IR – žurnāls par svarīgāko politikā, ekonomikā un kultūrā. Katru ceturtdienu – kompetenti viedokļi, nozīmīgi atklājumi, unikāli dzīvesstāsti un iedvesmojošas idejas, kas spēj mainīt pasauli.

Kas Jauns – spilgtākie notikumi, krāšņākie pasākumi, jaunumi interesantu un pazīstamu cilvēku dzīvē, aktuālākais modes un stila pasaulē.

Lilit – ja tu nebaidies dzīvot – eksperimentēt, mesties piedzīvojumos, uzvarēt un kļūdīties, tad šis žurnāls ir Tev. Palīdz orientēties pasaulē, visā jaunajā un labi aizmirstajā vecajā. Žurnāls dalās pieredzē par attiecībām un seksu, bet neuzstāj, ka ir tikai viens vienīgais pareizais ceļš, paverot durvis uz ezotērikas, astroloģijas un pat maģijas pasauli, ekskluzīvas zvaigžņu intervijas un patiesi mīlas un veiksmes stāsti.

Mājas Viesis – viedokļi, intervijas un raksti par aktuālo. Apskati par kultūras notikumiem, izklaides jaunumiem un personībām. Izcili cilvēki, saistoši dzīvesstāsti, receptes, ceļojumi, vēstures notikumu apraksti un vērtīgas uzziņas. Katrā žurnālā – krustvārdu mīkla.

Patiesā Dzīve – cilvēki, psiholoģija, mistika, medicīna, zinātne. Attiecības un izzinoši raksti, mūsdienu un vēsturiski nozīmīgas personības, Latvija un visa plašā pasaule.

Praktiskais Latvietis – tiesību un likumu skaidrojumi, pārbaudītas receptes, dārza darbu un saimniekošanas kalendārs. Konsultē un pieredzē dalās juristi, dārznieki, mediķi, pavāri, bitenieki, saimnieki un saimnieces. Padomi, ieteikumi un atbildes uz lasītāju uzdotajiem jautājumiem.

Privātā Dzīve- informē par aktuālākajiem un intriģējošākajiem jaunumiem politiķu, mūziķu, uzņēmēju, aktieru, televīzijas zvaigžņu un citu sabiedrībā zināmu cilvēku dzīvē Latvijā un pasaulē. Aizkustinoši mīlas stāsti, aizraujoši piedzīvojumi un eksotiski ceļojumi, kā arī šokējoši sānsoļi, atzīšanās un paparaci materiāli.

100 Labi Padomi – noderēs katrai kārtīgai latviešu ģimenei! Žurnālā ir piecas tematiskās sadaļas – mājas un dārzs, svētki un ikdiena, rokdarbi, virtuve un receptes, veselība un skaistums. Katrā no tām apkopoti speciālistu ieteikumi, lietpratēju skaidrojumi un pieredzes bagātu cilvēku idejas, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku un jaukāku. Īsas, konkrētas un pārskatāmas instrukcijas sadzīves organizēšanā, veselības un skaistuma uzturēšanā, savstarpējās attiecībās un svētku svinēšanā.